112573.jpg
112573.jpg_product

Výživa pre ORCHIDEE 35ml

Kód tovaru: 112573
Aplikátor
Predajná cena po zľave
Predajná cena1,00 €
Predajná cena bez DPH0,83 €

Výživa pre orchidey je inovatívne hnojivo určené na regenaráciu všetkých odrôd orchideí.Špeciálne zloženie podporuje,posilňuje a predlžuje kvitnutie.Pravidelné používanie hnojiva má priaznivý vplyv na dobrú kondíciu koreňového systému,zaisťuje správnu pružnosť listov a ich svieže zelené sfarbenie.Toto hnojivo je pripravené na okamžité použitie a vďaka automatickému dávkovaniu pomocou špeciálneho aplikátora je jeho používanie jednoduché a pohodlné.

Rozsah a spôsob použitia:Výživa pre orchidey bola navrhnutá tak,aby mohla byť použitá celoročne.Hnojivo aplikujte každé 1-2mesiace,vždy jeden aplikátor ku každej rastline.

Pokyny pre použitie:

-Odlomte špičku aplikátora na vyznačenom (narezanom) mieste.

-Vložte koncovku aplikátora do substrátu tak,aby hnojivo mohlo voľne vytekať.Aby ste sa uistili,že koncovka aplikátora v okamihu vloženia do zeminy neupchala,odporúčame aplikátor raz zľahka stlačiť,za účelom jeho uvoľnenia.

-Aplikátor ponechajte zasunutý v substráte až do jeho úplného vyprázdnenia.Po vyprázdnení aplikátor vyberte zo substrátu.Pri správnom zalievaní účinkuje výrobok nepretržite po dobu až 4 týždňov,aj keď roztok vytečie do substrátu oveľa skôr.

...............Najnovší tovar..............

..........Odporúčaný tovar............