129000.jpg_product

Kalendár ochrana rastlín 2019

Predajná cena po zľave
Predajná cena3,91 €
Predajná cena bez DPH3,26 €

Každý rok naša spoločnosť vydáva Týždenný stolový kalendár ochrany rastlín pre záhradkárov.
Každoročne kalendár obsahuje kompletný sortiment prípravkov, ktorý firma FLORASERVIS dodáva na trh (zobrazenie výrobu s popisom).
Počas vegetačného obdobia nájdete v každom týždni upozornenia na aktuálne alebo pokračujúce zásahy proti najdôležitejším chorobám a škodcom.
V kalendári sú vysvetlené dôležité záhradkárske pojmy a všeobecné zásady používania prípravkov na ochranu rastlín a herbicídov.
Okrem toho v kalendári nájdete množstvo užitočných informácii, ktoré Vám uľahčia prácu s prípravkami na ochranu a výživu rastlín a prispejú k správnemu používaniu a bezpečnosti pri práci s týmito prípravkami.

Tento rok kalendár obsahuje aktualizované portfólio prípravkov firmy FLORASERVIS s väčšími obrázkami prípravkov a záhradkári v ňom nájdu viacej priestoru pre svoje prípadné poznámky o postrekoch.
Inak ako každý rok v kalendári nájdete počas vegetačného obdobia, v každom týždni upozornenia na aktuálne alebo pokračujúce zásahy proti najdôležitejším chorobám a škodcom. V kalendári sú vysvetlené dôležité záhradkárske pojmy a všeobecné zásady používania prípravkov na ochranu rastlín a herbicídov.


Týždenný stolový kalendár ochrany rastlín pre záhradkárov Floraservis sa za mnoho rokov počas ktorých vychádza stal neoceniteľným pomocníkom každého záhradkára.

...............Najnovší tovar..............

..........Odporúčaný tovar............